Valik meie tehtud töödest
Näita kõiki
UUS!
Eku seiklusgrupp
Oled tundnud, et Sinu firma üritusel on midagi puudu? Ilmselt oli see seiklussaaga Eku seiklusgrupi poolt. Meie viisime nende visiooni internetti, suure sammu lähemale huvilistele.
Disain / HTML&CSS / PHP
Noortefoorum
Erilahendusena valminud foorumitarkvara ning noortepärane kujundus suhtluskeskkonnale. Oled noor ja suhtlusaldis, siis on see koht just sinu jaoks!
Disain / HTML&CSS / PHP / jQuery
KUUM!
3D kogudus
3D kogudus on kristlike noorte organisatsioon, mis alustab oma aktiivse tegevusega sügisest kinos Ekraan.
Disain / HTML&CSS / PHP / jQuery
KUUM!
Ööklubi Maasikas
Eksklusiivne ööklubi Tartu kesklinnas, kus tantsupõrandad on alati täidetud linna ilusaimate naistega. Läbi pilkupüüdva veebilehekülje toome Maasika üritused ja broneerimise internetti.
Disain / Flash / PHP
After Bailout MySpace's
After Bailout on viieliikmeline noortebänd Eestis. Nende peatselt ilmuva debüütalbumi väljatuleku aendil oli meie ülesandeks luua bändile meeldejääv kujundus sotsiaalvõrgukanalis MySpace
Disain / MySpace' ülesseadistamine
Atraktsioonid
Muhe ja Tore OÜ toodab ming rendib batuute, ja muid atraktsioone, lisaks ka käepaelu ürituste jaoks. Lõime neile lihtsalt hallatava kodulehe.
Disain / XHTML&CSS / PHP
Elysium
Elysium tegeleb öko soojuspumba Heatcatcher tootmisega. Lõime neile kodulehe, mis peegeldab rohelist mõtteviisi ning keskkonna hoiu olulisust.
Disain / XHTML&CSS / PHP
KUUM!
Tantsuklubi Shaté
Lubage meil esitleda kõige glamuursemat tatsuklubi Tartus. Lõime nende stiili ja imagoga ühilduva multifunktsionaalse veebilehe. Valiti jaanuari kuu parimaks veebileheks ECWA poolt.
Disain / XHTML&CSS / PHP / jQuery
A&E Keeltekool
AEKeeltekool on Tallinna südalinnas asuv keeltekool, mis pakub võimalusi õppida erineval tasemel inglise, eesti ja vene keelt. Oma taset saad testida otse kodulehel!
Disain / XHTML&CSS / PHP
Portaal Hobune.ee
Hobune.ee on portaal hobusesõpradele, mis sisaldab endas kõike vajaliku alustades foorumitest lõpetades galeriide ning artiklitega.
Disain / XHTML&CSS / PHP
Elkest Solutions OÜ
info@elkest.ee · (+372) 556 676 15