Mida me teeme?
Veebilehed | Sinu firma identiteet internetis

Meie visioon

Koduleht pole enam lihtsalt teie firma visiitkaart internetis, vaid reaalne müügikanal. Seetõttu peab koduleht olema ainulaadne ning pakkuma külastajale rohkemat kui ainult esinduse tööaegu ning telefoni numbreid. Selle saavutamiseks kasutame me kodulehtede koostamisel uusimaid tehnoloogiaid ning interaktiivseid lahendusi.

Kasutajasõbralikkus

Kodulehe kasutajasõbralikkus peegeldab Teie suhtumist klienti/partnerisse. Koduleht, mis on raskesti navigeeritav või kus pole informatsioon leitav paneb külastajad kahtlema teie usaldusväärsuses ning pühendumuses kliendi heaolule. Meie eesmärgiks on luua kodulehti, mis on lisaks esteetilisele ka kasutajasõbralikud.

Kuna kasutajasõbralikkus seisneb suuresti detailides, aitame Teil soovikorral koostada ning küljendada kõik tekstid kodulehel.

Otsingumootori sõbralikus

Kodulehe optimeerimine otsingumootoritele on odavaim reklaami vorm internetis. Optimeeritud lehed aitavad Teil jõuda soovitud märksõnade korral otsingumootori tulemustes ette konkurentidest. Kodulehtede tegemisel pöörame me suurt rõhku selle otsingumootoritele optimeerimisele.

Hooldusleping

Hooldusleping sisaldab 1 tunni jagu disaini/küljendus/programmeerimis töid kuus ning tarkvarauuendusi. Hooldusleping kindlustab, et Teie koduleht jookseb alati uusimal ning turvaliseimal tarkvaral. Hoolduslepingu hind on 500 krooni kuus.)

Elkest Solutions OÜ
info@elkest.ee · (+372) 556 676 15